Wpis

Szkło dekoracyjne – pomysłowa i nowoczesna aranżacja w łazience

Szkło dekoracyjne na ścianie w ostatnim czasie zyskuje coraz bardziej na popularności, staje się modne i szykowne. Wprowadza ono do aranżacji wnętrza pewną inność i różnorodność, przez co stanowi doskonałą alternatywę dla płytek ceramicznych. Taka dekoracja ścienną dopasowuje się do aranżacji pomieszczenia, w którym chcemy ją zastosować. Szkło dekoracyjne ma tę szczególną zaletę, że dobrze komponuje się np. z kuchnią i łazienką, które urządzone są w różnym stylu. Wprowadza ono do wnętrza pomieszczenia świeżość i nowoczesność.
Dzięki zastosowaniu gładkich okładzin ściennych, wyjątkowo odpornych na porysowanie czy zaplamienie, można je z powodzeniem czyścić przy pomocy środków chemicznych, bez obawy, że powierzchnia szklana ulegnie zniszczeniu czy zarysowaniu.
Decydując się na urządzenie wnętrza np. łazienki z wykorzystaniem szkła dekoracyjnego zamiast płytek ceramicznych, możemy sobie wybrać różną powierzchnię szklaną, niekoniecznie tylko lśniącą. Może to być również szkło matowe, mleczne albo w innym kolorze, z wzorami lub bez. Tafle szkła, które montuje się na ścianie, są podobnych rozmiarów jak kafle ceramiczne i posiadają również wzory, które wkomponowane w szklaną powierzchnię prezentują się niezwykle imponująco i elegancko.

Nasi specjaliści zajmują się również szkłem dekoracyjnym. Jeżeli są Państwo zainteresowani zmianą wystroju wnętrza łazienki, szkło dekoracyjne stanowi świetny pomysł na dokonanie tej zmiany. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej faktury szkła, która będzie doskonale komponowała się z wystrojem Państwa pomieszczenia.

Darmowa wycena

Napisz do nas o darmową wycenę zlecenia