Babi-Bud

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Kim jesteśmy

Firma budowlana z 10 letnim doświadczeniem

architect-1080589_1920 (1)

Decydując się na naszą firmę, masz pewność, że prace zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami i ustalonym wspólnie harmonogramem prac.

Firma Babi-Bud z Czechowic-Dziedzic to zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki wielu już zrealizowanym do tej pory remontom jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową realizację również Twojego zlecenia.

Działamy głównie na terenach miast: Bielsko-Białej, Pszczyny, Żywca, Żor i Katowic oraz okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – powierz nam odnowienie swoich 4 kątów – zadbamy o każdy detal, a Ty będziesz mógł cieszyć się z ustalanego efektu przez długi czas. Do dzieła!

0 +
zadowolonych klientów
0 +
zrealizowanych zleceń
0
doświadczonych fachowców

Dlaczego my?

Babi-Bud rzetelna firma budowlana

Solidnie wykonana praca

Nasi pracownicy to specjaliści z różnych dziedzin - co jest gwarancją fachowej i rzetelnie wykonanej pracy.

Szybki termin realizacji

Ustalony termin to rzecz święta. Terminy prac ustalamy wspólnie z inwestorem i ich dotrzymujemy ponieważ wiemy jak ważnym elementem jest terminowość.

Przystępna cena usług

Nasze usługi dostępne są dla wszystkich - spotkajmy się na niezobowiązującym, darmowym spotkaniu, które pozwali nam dopasować ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Doświadczeni pracownicy

Nasi pracownicy przez cały czas uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach i kursach - podnosząc swoje kwalifikacje oraz poznając aktualne nowości, które pojawiają się na rynku.

Najlepszej jakości materiały

W swojej pracy korzystamy tylko z najlepszych producentów i materiałów ponieważ dają one gwarancje niezawodności na lata

Pełna satysfakcja

Przeraża Cię wizja remontu i koordynowania tych prac? Pozwól że my się tym zajmiemy - a Ty powiesz WOW widząc efekt końcowy!

Darmowa wycena

Napisz do nas o darmową wycenę Twojego zlecenia